|
|
|
|
Monday, April 10 schedule |
|
|
|
Friendship bracket |
|
Winners bracket |
|
Rexville Bayamon-41 |
|
Rexville Bayamon |
I: Ct. 1- 4 p.m. |
Ponce Constancia |
To Consy |
Ponce Constancia-48 |
To Winner's Pos. #2 |
|
Southern Ponce-54 |
|
Harvey |
J: Ct. 2- 4 p.m. |
Southern Ponce |
To Consy |
Harvey-50 |
To Winner's #4 |
|
Prodigy Elite-38 |
|
Highwood |
K: Ct. 3- 4 p.m. |
Prodigy Elite |
To Consy |
Highwood Heat-33 |
To Winner's #6 |
|
Philly Swaghawks-15 |
|
Philly Swaghawks |
L: Ct. 4- 4 p.m. |
Guaynabo Mets |
To Consy |
Guaynabo Mets-56 |
To Winner's #8 |
|
Avalon Runners-46 |
|
Homewood |
M: Ct. 1- 5:30 p.m. |
Avalon Runners |
To Consy |
Homewood-35 |
To Winner's #10 |
|
Colombia-33 |
|
Colombia |
N: Ct. 2- 5:30 p.m. |
Chi-Town NBN |
To Consy |
Chi-Town NBN-73 |
To Winner's #12 |
|
St. Thomas, VI-50 |
|
Florida |
O: Ct. 3- 5:30 p.m. |
St. Thomas |
To Consy |
Florida-43 |
To Winner's #14 |
|
St. Croix-39 |
|
St. Croix |
P: Ct. 4- 5:30 p.m. |
IL Huskies |
To Consy |
IL Huskies-50 |
To Winner's #16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teams
Avalon Runners
Chi-Town NBN
Colombia Pumas
Florida
Guaynabo Mets
Harvey Wildcats
Highwood Heat
IL Huskies
|
|
|
Philly Swaghawks
Ponce Constancia
Prodigy Elite
Rexville Bayamon
Homewood
Southern Ponce
St. Croix
Virgin Island Jaguars
|
|
|
|
|
|
International Bracket-Buster |
|
|
|
|
|
Kenosha-47 |
International Tour
|
Toa Baja |
A: Ct. 1- 1 p.m |
Kenosha |
To International #1 |
Toa Baja-27 |
To International #11 |
|
Philly All-Stars-49 |
|
Marquette Best |
B: Ct. 2- 1 p.m. |
Philly All-Stars |
To International #7 |
Marquette Best-47 |
To International #15 |
|
Bucaplaa-38 |
|
Bucaplaa |
C: Ct. 3- 1 p.m. |
CIAPR |
To International #9 |
CIAPR-46 |
To International #3 |
|
Robert Taylor-38 |
|
Chicago Heights |
D: Ct. 4- 1 p.m. |
Robt. Taylor |
To International #13 |
Chicago Hts-34 |
To International #5 |
|
|
|
|
Teams
Bucaplaa
Chicago Heights
CIAPR
Kenosha
|
Marquette Best
Philly All-Stars
Robert Taylor
Toa Baja
|
|
|
Consolation Bracket-Buster |
|
|
Caguas Libac |
M. Reed Tourney |
Richton Park |
E: Ct. 1- 2:30 p.m |
Caguas Libac |
To Cons. Game 6 |
Richton Park |
To Cons. Game 3 |
|
No Game |
|
|
F: Ct. 2- 2:30 p.m. |
|
|
No Game |
|
|
|
Teams
Caguas Libac
Homewood
|
|
|
|
Junior Varsity Bracket-Buster |
|
|
Florida-34 |
JV Tourney |
Florida |
AA: Ct. 5- 1 p.m |
Naranjito |
Pool Play Team #1 |
Naranjito-39 |
To top Game #3 |
|
Prodigy Elite-49 |
|
Bye |
BB: Ct. 5- 2:15 p.m. |
Prodigy Elite |
Pool Play Team #2 |
Philly Rookies-17 |
To top Game #4 |
|
Marq Wizards-48 |
|
Bucaplaa |
CC: Ct. 5- 3:30 p.m. |
Marq Wizards |
Pool Play Team #3 |
Bucaplaa-31 |
To top Game #5 |
|
Philly Rookies-22 |
|
Philly Rookies |
DD: Ct. 5- 4:45 p.m. |
Rex Bayamon |
Pool Play Team #4 |
Rex Bayamon-51 |
To top Game #6 |
|
|
Teams
Bucaplaa
Florida
Marquette Wizards
Naranjito
|
Philly Rookies
Prodigy Elite
Rexville Bayamon
Bye
|
|
|
|
|
|
CIAPR-28 |
|
CIAPR |
EE: Ct. 3- 2:30 p.m |
WC Outlaws |
|
WC Outlaws-47 |
|
|
IL Huskies-51 |
|
Philly Cadets |
FF: Ct. 4- 2:30 p.m. |
IL Huskies |
|
Philly Cadets-41 |
|
|